راهنمای استفاده از اتوماسیون تغذیه

_____________________________________________________________________________________________________

1- کارت هوشمند دانشجوی یا پرسنلی را از طریق دفتر حراست تهیه فرمایید.
2- بعد از تهیه کارت ، جهت فعال شدن کارت به سایت کامپیوتری واقع در ساختمان کلاسها مراجعه نمایید.
3- برای ورود به سایت اتوماسیون تغذیه لینک مربوطه بر روی صفحه اصلی سایت قرار داده شده است
نکته : سایت اینترنتی به نشانی http://www.efc.ac.ir
4- تمامی دانشجویان از شماره دانشجوی برای نام کاربری و از کد ملی یا شماره دانشجوی به عنوان کلمه عبور، کارکنان و اساتید نیز از شماره پرسنلی که بر روی کارت نوشته شده است به عنوان نام کاربری و کلمه عبور استماده نمایند.
5-حتماً پس از اولين ورود به سايت ، با استفاده از گزينه « تغيير كلمه عبور » نسبت به تغيير رمز ورود خود اقدام فرمائيد .
6- پس از ورود، حساب کاربری خود را از گزینه <<افزایش اعتبار>> به میزان مبلغ دلخواه با استفاده از یکی از کارت های عضو شبکه شتاب شارژ نمایید.
نکته: (اگر درهنگام پرداخت اينترنتي باخطاي certificated alert مواجه شديد ، از گزينه view certificated استفاده نموده ومراحل نصب را تكميل بفرمائيد ) .
نکته: افزایش اعتبار فقط از طریق اینترنت امکان پذیر خواهد بود.
7-جهت رزرو غذای اینترنتی از گزینه <<رزرو غذا>> با قرار دادن عدد یک(1) در ستون <<تعداد>> ،غذای خود را رزرو نمایید.
نکته: با توجه به موجود بودن یک سلف به عنوان سلف مرکزی عدد ستون <<سلف>> باید همیشه عدد (1) باشد.
نکته: جهت رزرو غذا می توانید هم از طریق سایت اینترنت و هم از طریق (دستگاه رزرو غذا) که در طبقه دوم ساختمان کلاسها نصب شده است استفاده نمایید.
8- جهت رزرو غذا از طریق دستگاه (رزرو غذا) به طریق زیر عمل نمایید
    ابتدا کارت خود را در قسمت پایین دستگاه (سمت راست) قرار دهید.کارت تغذیه روی صفحه نمایش دستگاه جدول رزرو و میزان اعتبار شما را نمایش می دهد.با فشار دادن یکی از دکمه های هفته جاری یک هفته بعد دوهفته بعد و سه هفته بعد هفته مورد نظر جهت رزرو غذا را انتخاب نمایید.وعده هایی که به صورت چشمک زن می باشند قابل انتخاب هستند و صفرهای ثابت را نمی توان انتخاب کرد .برای رزرو کافیست تا دکمه مربوط به آن وعده را فشار دهید تا صفر چشمک زن به عدد یک تبدیل شود .سپس دکمه تایید را فشار دهید تا غذای رزرو شده ثبت گردد.
نکته: زمان مراجعه برای تحویل غذا رزرو شده از ساعت 12:30 الی 14 می باشد، بعد این ساعت رزرو شما ابطال شده و مبلغ غذا از کارت کسر می گردد .
نکته : کارت های هوشمند قابلیت رزرو غذا تا سه هفته را دارند،با توجه به آمار روز غذا به آشپزخانه باید غذا را حداقل 24 ساعت قبل رزرو نمایید. در صورت فراموشی یا عدم رزرو قبلی روز فروش غذا به تعدادمحدود از ساعت 14 الی 15 از طریق دستگاه <<رزرو غذا>> به مبلغ 20000 ریال قابل رزرو خواهد بود.
نکته:جهت کنسل نمودن غذا می توانید از طریق سایت اینترنتی با استفاده از گزینه <<رزرو غذا>>و یا به (دستگاه رزرو غذا) مراجعه نموده و با انتخاب بر روی روز مورد نظر تعداد را برابر صفر قرار دهید، توجه داشته باشید جهت کنسل نمودن حداقل 24 ساعت قبل برای آن روز اقدام نمایید.
نکته : رزرو غذای روز فروش قابلیت لغو شدن را ندارد.
نکته : پرسنل و اساتید می توانند از ساعت 12:30 الی 14 غذای روز فروش را رزرو و دریافت نمایند و از ساعت 14 به بعد هیچگونه غذای تحویل نخواهد شد.
9- جهت دریافت غذا به سالن سلف مراجعه نموده و با هماهنگی مسئول تحویل غذا ،کارت را بر روی دستگاه(تحویل غذا) کشیده و با شنیدن صدای دینگ دانگ غذای خود را تحویل بگیرید .
نکته : اگر صدای دینگ دانگ شنیده نشد بدین معنی است که فرایند رزرو غذا را به درستی انجام نشده است.
توجه:
زمان رزرو غذا برای روز مورد نظر ، حداقل 24 ساعت قبل
زمان تحویل غذای رزرو شده از ساعت 12:30 الی 14
زمان رزرو و تحویل غذای روزفروش از ساعت 14 الی 15


راهنمای استفاده از دستگاه رزرو
راهنمای استفاده از دستگاه تحویل غذا


کلیه حقوق سایت متعلق به مؤسسه آموزش عالی علم و فن می باشد