ریاست موسسه
آقای دکتر حجت بابائی کیا
Faculty of Electrical Engineering
ریاست مؤسسه

_____________________________________________________________________________________________________

پیام ریاست

بسمه تعالی

با عرض تبریک شروع سال تحصیلی جدید به کلیه اساتید محترم،کارکنان ارجمند و دانشجویان عزیز ،مقدم دانشجویان گرامی را به موسسه آموزش عالی علم و فن – ارومیه به عنوان یک عرصه ای جدید برای انجام فعالیت های علمی و آموزشی گرامی میداریم.اینجانب به نمایندگی از سوی اعضای محترم هیات امناء و هیات موسس، در طی مدتی که در موسسه آموزش عالی علم و فن – ارومیه به عنوان طلایه داران علم ،تعهد،اخلاص و اخلاق خواهید بود روزهای پر تلاش را توام با نشاط بیشتر آرزومندم.
عزیزان،امروز توسعه علم،دانش،مهارت و تکنولوژی با سرعت روزافزون در کلیه رشته های تحصیلی به ویژه در رشته های فنی و مهندسی که با صنعت و تکنولوژی عجین است رو به پیشرفت می باشد. ما و شما عزیزان به عنوان نمایندگان و سفیران تولید علم و صنایع و راه اندازان چرخ های صنعتی کشور مسوولیتی بس خطیر بر عهده داریم.
امید است دانشجویان عزیز با تکیه بر الطاف بی پایان الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با تبعیت از رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری در جهت تهذیب نفس،خودسازی و علم اندوزی تلاش مضاعف نموده تا بتوانند با سلاح قلم و تدبیر قله های رفیع علم را فتح نمایند. و در کنار فعالیت های علمی به فعالیتهای فرهنگی خود بهاء داده و در نشاط و پویایی جامعه محل تحصیل خود نقش آفرین باشند.


جهت مشاهده سوابق بر روی اینجا کلیک نماییدتلفن تماس :92-32554090-44 داخلی 103 ساعت و روز مراجعه حضوری : تماس حاصل شود

کلیه حقوق سایت متعلق به مؤسسه آموزش عالی علم و فن می باشد